חג שמח - מלא בממתקי webflow

חג שמח לכל ידידי וובפלואו, וגם לך [FIRST NAME GOES HERE]!

התגעגעתם אליי? הייתי עסוק במלא דברים שלי, והגעתי למצב שמצאתי יותר מדי דברים מגניבים, הכמות עולה עם הזמן ופשוט כואב לי לא לשתף את כל הדברים המעולים האלה איתכם!


יש תחושה של עלייה מאוד משמעותית באימוץ של וובפלואו, ואיתה תחושב מאוד ברורה שחברי הקהילה מבינים שלייצר דברים עבור הקהילה מייצר ביזנס עבורם, לכן יש לא מעט חברות וחברים שמשתפים כלים פנימיים, מדריכים, שיטות עבודה ועוד - הכל למען הקהילה. מעיין ווריאציה של קוד פתוח שבונה קהילה.

הניוזלטר היום מלא בכאלה, וגם אני עובד על משהו חדש, ועל כך פרטים בהמשך!

------

FINSWEET PRO

tני אתחיל בפינסוויט, במידה ואתם עוד לא מכירים אותם, אז זאת קריאת ההשכמה, תצחצחו שיניים ושבו לעשות ש.ב. - החברה האלה מייצרים כמויות מוגזמות של מדריכים, תוכן וכלים עבור הקהילה - הכל בחינם! כבר שיתפתי כמה וכמה כלים שלהם שמשפרים את הפרודוקטיביות גם בניוזלטר הזה!

והפעם הם פותחים קהילת פרימיום! מה זה אומר - אני לא יודע, אבל אם לשפוט מהאיכות של מה שהם יצרו עד עכשיו נשמע שזה מאוד משתלם להיות בה. לכן אני משתף מעל כל במה - תשקלו ממש לקנות את המנוי הLIFETIME, זה עולה 300 דולר, ואני מרגיש שלשלם אותם זה רק להחזיר להם על כל מה שהם עשו עד עכשיו. וכל מה שיגיע בעתיד זה בונוס. זה בתוקף על סוף מאי, ואז האופציה תיעלם.

אתרים:

קוסמוס

אינטראקציה מדליקה, עם קנבס שגדול יותר מהמסך והוא זז הפוך מהכיוון של העכבר, חלום שלי לעשות פרוייקט שמצריך את זה!​

www.liquidities.xyz

מי שעוקב אחרי הניוזלטר יודע שאני סאקר של שימוש מגניב בסטיקי, והאתר הזה עושה את זה ממש אחלה, וגם העיצוב נייס: בין שימוש בגרמונד קלאסי ומוקפד לתווים של ASCII לצבעוניות גנרטיבית אקספרימנטלית. לייק.

נכון כולם רוצים אתרים עם גלילה אינסופית?

אז החמודים האלה יצרו גרסה לוובפלואו. לגזור ולשמור

https://www.fontshare.com/

אני לא יודע אם אתם מכירים את indianTypeFoundry או בקיצור ITF,

זה סטודיו טיפוגרפי ותיק שמעצב פונטים מסחריים במלא שפות ומלא סגנונות. הם קיימים מ-2009 והם אחראים על - בין היתר - פונט פופינס האהוב לשמצה

לאחרונה הם השיקו פרוייקט חדש בשם פונטשר שהוא אוסף של פונטים סופר איכותיים מוקפדים, עם 5-6 משקלים לכל פונט, לרובם יש גרסה פרמטרית ולחקלם אפילו גרסה פרמטרית נטויה. הפונטים יפים ומקופדים בקטע שלא ברור איך כל היופי הזה בחינם. רוצו להוריד.

FLOWMATION

לא רוצה להלחיץ, ואולי קצת מוקדם לדבר על זה, אבל נתקלתי בכלי חדש שאיזה חבר’ה בטוויטער שמפתחים עבור וובפלואו. אל תשכחו ממי שמעתם את זה קודם.

https://twitter.com/flownimation

​FLOW NINJA CHECKLIST

אני אוהב צ’קליסטים מוקפדים! כאלה שלוקחים בחשבון את כל מה שישי לעשות, הסטודיו המדליק הזה, שמקורו בסרביה, עשו רשימה סופר מקיפה של כל מה שצריך לעבור עליו לפני שמוסרים אתר ללקוח. ממש כלי עבודה שימושי

כלי גרדיאנטים

נכון הייתה תקופה שכולם העתיקו את הדף בית של סטרייפ? אז החבר’ה האלה - יצרו מחולל אנימציות גרדיאנטים, בוחרים עד 5 צבעים והמחולל מייצר סניפט קטן שמנפיש לכם את המש האמורפי הזה.

הנה הקוד + מדריך הטמעה + פרוייקט וובפלואו להעתיק

Copyflow

קופיפלואו - כלי חדש המאפשר להדביק לתוכו רכיבים מתוך וובפלואו ולשמור אותם בשביל להדביק במקום אחר בעתיד, או לשתף עם אחרים.

למשל בניתם אינטראקציה משוכללת? או מבנה עם מלא דיבים בתוכו שברור שתצרכו לבנות כזה גם ללקוח אחר? מהיום אפשר לקחת רק את החתיכה שרוצים - רק סקשן אחד, או כפתור או דיו > ולשמור אותו בתוך הכלי הנ”ל. חינם וזה.מאחל לכולנו לצאת מעבדות של מערכות מורכבות
לחרות של ממשקים ללא קוד,
שכל הטפסים שלנו תמיד יגיעו בשלום,
ושנזכה גם אנחנו להגיד לבנינו,
איך וורדפרס היכה אותנו בנחשים ווויקס בעקבים.

פסח שמח,
מיכאל

קיבלת את המייל הזה כי נרשמת לניוזלטר בעבר, או שנרשמת לאחד הטוטוריאלז שלי, למשל זה.​ או שלמדת אצלי בקורס וובפלואו בעבר. אני משתדל לשלוח תוכן מעניין ובעל ערך ומקווה שזה מתאים גם לך.

רוצים להצטרף לרשימה ולא לפספס אף ניוזלטר בעתיד?