ניוזלטר וובפלואו הראשון לשמו!

היי [FIRST NAME GOES HERE]!

זה מיכאל,

החלטתי לעשות מהלך ולהוסיף גם את קובץ הסקצ’ של העיצוב בשביל שכל הפרוייקט הזה יהיה כמה שיותר מקיף ויהיו לך את כל החלקים של הפאזל.

ראית כבר את ההקלטה? אם לא – הנה הלינק אליה שוב: הקלטה

רציתי לשתף אתכם בקורס וובפלואו למעצבים שאני מלמד. זה תהליך שבו לומדים איך לבנות אתרים נכון וחכם, איך לתמחר אותם ואיך להתפרנס מהתחום. הכל מתקיים בקבוצה קטנה עם הרבה יחס אישי. אני עובר ומעיר על הפיתוח של מהמשתתפים.

כל הפרטים בלינק הזה

(מי שרוצה קופון הנחה 'לנרשמי הניוזלטר', מוזמנים לפנות אליי בפרטי ואני אשמח לפרגן)

אם אתם רוצים לשמוע עוד פרטים או להתלבט אם הקורס הזה בשבילכם, מוזמנים לקבוע איתי בקלנדלי בלינק הזה

====================

ונעבור לחדשות:

1. כאבי גדילה:

וובפלואו עוברים תקופה של היפר-גדילה, יש תחושה (אצל הוותיקים) שהחברה גייסה צוותי ניהול קהילה ומרקטינג שחושבים בעיקר על גיוס של מנויים חדשים. דבר שלכשעצמו מבורך וצפוי, כי זה כלי מדהים וכו’…אבל זה נורא בייסיק. אונבורדינג זה סופר חשוב למי שמתחיל בתחום. הבייסיקס זה קריטי.

עם זאת, סוד הקסם של וובפלואו היא בתחושה שיש בקהילה שהשמיים הם הגבול, ואפשר לפתח דברים מדליקים ויזואלית, להתממשק עם איזה מערכת שרוצים, ולענות על צורך שעולה מהלקוחות הכי הזויים. ולראייה, כמעט לכל שאלה שקשורה לאתרי אינטרט יש תשובה בפורום.

החבר’ה ב-F*nsweet לקחו את המושכות לידיים ועשו סטרים לייב ביוטיוב בשם “מכתב פתוח לוולאד (המנכ”ל)” שבו הם פרטו את כל הדברים המעולים שיש לפלטפורמה להציע, את כל פעולות השיווק שהחברה יזמה בזמן האחרון ואת כל הרעיונות שיש להם לשפר את החוויה עבור כל מי שקשר את חייו עם הפלטפורמה. מכתב פתוח לוולאד

2. להוציא את המקסימום מהפלטפורמה

התאהבתי בוובפלואו לראשונה כשנפל לי האסימון לגבי הכוחות שהפלטפורמה נותנת לי. גיליתי שאני יכול לייצר רעיונות מרגשים ולהרחיב את הכלים שיש לי בתור מעצב. פעם בכמה זמן אני נתקל בפרויקט שממש מעביר את הנקודה הזאת בצורה מעולה.

הפרוייקט של עינת שרון מנגיש את המחזור הנשי, נושא שהוא טאבו + מלא דיסאינפורמציה. היא עושה את זה בצורה מאוד עדינה ורגישה תוך כדי שהיא מנצלת את כל מה שיש למדיום הזה לתת לה. פרוייקט מקסים שמצד אחד נאמן מאוד לתוכן שלו ומצד שני מונגש בצורה מעוררת השראה, והכל היא עשתה בעצמה, בוובפלואו. הנה הלינק

3. רשימת קודים

טימותי ריקס הוא בחור קטן עם משקפיים, שמייצר הרבה מדריכים על החיבורים בין וובפלואו לקוד, הוא העיף לי את המוח יותר מפעם אחת. אם יצא לכם לחפש משהו על “איך עושים בוופבלואו” סביר להניח שנתקלתם בו כבר. אם לא אז תכירו, נעים מאוד.

השבוע נתקלתי ב-Notion שלו, שבו יש רשימה מכובדת של סניפטים שעושים דברים מדליקים ומקלים על העבודה:

https://www.notion.so/9c289f61652d457797b1251cdf9beb61?v=873f669610044b2b9e9d46d043dfa380

4. צחוקים לסיום

אוקיי, אם אתם אוהבים את וובפלואו כמוני, אז אתם בטח תאהבו את המימז ביוזר הזה בטוויטער: https://twitter.com/webflowmemes

freelancing with webflow

זה הכל להפעם,
נתראה בניוזלטר הבא!

שלכם,
מיכאל!

רוצים להצטרף לרשימה ולא לפספס אף ניוזלטר בעתיד?