פרקים חדשיםדברים להורדהדברים כתוביםדברים בתשלוםאודות וצור קשר

דיבור עצמאי

ברוכים הבאים לדיבור עצמאי, פודקאסט על עיצוב ועסקים.
בכל שבוע אני אשב לשיחה עם מעצב או מעצבת ונדבר על החיים, על אתגרים, הצלחות וגם על כישלונות בחיים המקצועים והדרך שהובילה אותם להחליט להיות הבוסים של עצמם. 
לי קוראים מיכאל, אני 100% עצמאי פחות משנה, וזאת הפלטפורמה שלי ללמוד איך לנהל נכון יותר את העסק שלי, אני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע, ולפתוח את הדיון על מאחורי הקלעים של חיי המעצבים
00:02:00

פרק 000 - הקדמה - מה זה דיבור עצמאי ומה עושים פה?

לשמיעה באפליקציה האהובה עליך
00:00 00:00

הערות על הפרק

ברוכים הבאים לדיבור עצמאי, פודקאסט על עיצוב ועסקים.

בכל שבוע אני אשב לשיחה עם מעצב או מעצבת ונדבר על החיים, על אתגרים, הצלחות וגם על כישלונות בחיים המקצועים והדרך שהובילה אותם להחליט להיות הבוסים של עצמם. בפרקים אחרים אני אראיין אנשי מקצוע שיכולים לעזור לעצמאים להצליח גם בעסקים וגם בחיים: החל בעורכי דין של קניין רוחני, מנהלי פרוייקטים, רואי חשבון, יועצי תזונה, יועצי פנסיה או יועצי השקעות.

לי קוראים מיכאל, אני 100% עצמאי פחות משנה, וזאת הפלטפורמה שלי ללמוד איך לנהל נכון יותר את העסק שלי, אני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע, ולפתוח את הדיון על מאחורי הקלעים של חיי המעצבים. וכאן אני צריך את העזרה שלכם, אם יש לכם שאלה או הצעה, תגידו, אם יש לכם סיפור טוב ואתם רוצים לבוא להתארח אז בכיף! דברו איתי ואני אשמח אם הפודקאסט הזה יצליח להיות רלוונטי ומועיל לכמה שיותר אנשים.

בשביל להשאר מעודכנים אני ממליץ להרשם לפודקאסט באפליקצית הפודקאסטים האהובה עליכם, או לעשות לייק לעמוד הפייסבוק דיבור עצמאי פודקאסט על עיצוב ועסקים ולהתעדכן בפרקים חדשים שייצאו אחת לשבוע.

תודה שהאזנתם ונתראה בפרק הבא

תמלול הפרק

פרקים נוספים: