פרקים חדשיםדברים להורדהדברים כתוביםדברים בתשלוםאודות וצור קשר

דיבור עצמאי

מי אתה, מיכאל שוורץ?

ישר אחרי שסיימתי את לימודי בשנקר, חיכה לי לקוח שרצה שאבנה לו מיתוג ואתר. במשך חודש וחצי יצרתי בשבילו שפה גרפית, טון אוף וויס, חקרתי את המשתמשים שלו, ניתחנו את השוק ועשינו עבודה מאוד מעמיקה על כל הנוכחות שלו ברשת. זה עבד מעולה ואפילו הכשרתי את המעצב הראשון שלו, ויש גם טסטמוניאל מרגש.

כשראיתי שאני מצליח לייצר ערך משמעותי ללקוחות החלטתי שלא ללכת לעבוד בסטודיו שיעביד אותי בפרך וישלם לי מעט כסף (זה מה שחבריי ללימודים עשו). אבל אז נפלה עליי המציאות של להיות עצמאי - כסף, תזרים, שיווק לקוחות. סמעלה.

ומה זה הפודקאסט הזה?

דיבור עצמאי הוא פודקאסט על עיצוב ועסקים, בתחילת הדרך קראתי ולמדתי מלא על עסקים ממקורות באנגלית אבל הרגשתי שהשוק הישראלי שונה וייחודי. בגלל שלא מצאתי תשובות בעברית, החלטתי לשאול אותן בעצמי, ובשידור. רציתי ללמוד על עסקים ממעצבים, בעלי סטודיואים ועצמאים שכבר מיתגו חברה או שתיים בנו כמה מוצרים, ויש להם מושג בלנהל עסק של עיצוב בישראל.

אפשר להמליץ על אורח?

ברור! אני זמין בכל הסושיאלז, וחוץ מזה יש גם בוט המלצות בעמוד של הפודקאסט!

איך אפשר להגיע להתארח?

אין לי שיטה מאוד ברורה לאורחים שאני מזמין, אלה בדרך כלל אנשים מעניינים מתחומים שקשורים לעיצוב או לעסקים. הם עושים משהו מעניין ויוצא דופן, ואני יוצר איתם קשר וחלק מהם מסכימים להתראיין...

איזה יופי של אתר, אני רוצה גם כזה לעסק\פודקאסט שלי!

תודה, אני מסמיק מהמחמאה :)
אני מעצב ובונה אתרים במקצוע שלי, אז אני אשמח לבנות לך אתר, מיתוג, לארוז ולספר את הסיפור שלך בצורה מדויקת... אפשר ללחוץ כאן ולשלוח לי מייל