פרקים חדשיםדברים להורדהדברים כתוביםדברים בתשלוםאודות וצור קשר

דיבור עצמאי

<p>פגשתי את נתי בשביל לקבל קצת מידע על המשבר הכלכלי הקרוב. הוא לא מבטיח משבר כלכלי, כי אי אפשר להבטיח דברים מהעתיד, אבל הוא מסביר איך הסבירות למשבר עלתה והסבירות למשבר חמור עלתה הרבה.</p><p> </p><p>נתי מציע כמה דרכים רציונליות ומפתיעות להתמודד עם מצב של ירידה משמעותית בהכנסה, ואומר שהחלק הכי חשוב הוא להתכונן אליהן עכשיו. כי החלק הכי חשוב בעסקים וכלכלה זה לשמור על מצב הרוח. ואם מתכוננים לנורא מכל – הוא מפסיק להיות כלכך נורא, והופך לשדה של אפשרויות.</p><p><a href="https://www.facebook.com/groups/Fininja/" target="_blank">הקבוצה של נינג'ה פיננסית</a></p><p><a href="https://www.facebook.com/Finaninja/posts/262057594504625" target="_blank">אתגר הפנסיה</a></p><p><a href="https://www.facebook.com/groups/679741392410051/" target="_blank">בואו לקבוצה של דיבור עצמאי בפייסבוק, איפה שהעצמאים מדברים על החיים</a></p>
00:51:24

פרק 044 - איך להתכונן למשבר הכלכלי שאחרי הקורונה? עם נתי אהרונוביץ'

לשמיעה באפליקציה האהובה עליך
00:00 00:00

הערות על הפרק

פגשתי את נתי בשביל לקבל קצת מידע על המשבר הכלכלי הקרוב. הוא לא מבטיח משבר כלכלי, כי אי אפשר להבטיח דברים מהעתיד, אבל הוא מסביר איך הסבירות למשבר עלתה והסבירות למשבר חמור עלתה הרבה.

 

נתי מציע כמה דרכים רציונליות ומפתיעות להתמודד עם מצב של ירידה משמעותית בהכנסה, ואומר שהחלק הכי חשוב הוא להתכונן אליהן עכשיו. כי החלק הכי חשוב בעסקים וכלכלה זה לשמור על מצב הרוח. ואם מתכוננים לנורא מכל – הוא מפסיק להיות כלכך נורא, והופך לשדה של אפשרויות.

הקבוצה של נינג'ה פיננסית

אתגר הפנסיה

בואו לקבוצה של דיבור עצמאי בפייסבוק, איפה שהעצמאים מדברים על החיים

תמלול הפרק

פרקים נוספים: